Czcionka

Efekty

triangle

Najlepiej poznawać nas przez trwałe efekty realizowanych działań. Każdy etap projektu jest nam bliski. Ważne jest szkolenie liderów społecznych, a następnie wspólne przeprowadzenie pierwszych, małych aktywności. Dalej dbamy o to, aby kolejne działania prowadzone przez każdą grupę lokalną stawały się coraz większe i docierały do nowych kręgów odbiorców. W naszych projektach chodzi jednak przede wszystkim o trwałe zmiany na polskiej wsi. Moglibyśmy powiedzieć, że po efektach nas poznacie!

Zapraszamy do przyjrzenia się zmianom, jakie udało się nam wprowadzić na polskich wsiach i w miasteczkach. Jesteśmy dumni, że wspólnym wysiłkiem fundacji i naszych lokalnych liderów oraz ich zespołów, odmieniamy świat na lepsze!

Efekty
EFEKTY2021