Czcionka

VI Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Krakowskiego

triangle

Zapraszamy na krótkie podsumowanie VI Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Krakowskiego, w którego organizacje zaangażowany był cały zespół naszej fundacji!

triangle

VI Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Krakowskiego odbyło się 16 listopada 2021 roku w Tomaszowicach. Organizatorem Forum było Starostwo Powiatowe w Krakowie we współpracy z Fundacją Laboratorium Inspiracji Społecznych oraz Powiatową Radą Działalności Pożytku Publicznego w Powiecie Krakowskim.

zrzut-ekranu-2021-11-18-o-09-14-08.png

W tegorocznym Forum wzięło udział ponad 100 przedstawicieli sektora samorządowego i pozarządowego powiatu krakowskiego. Była to wyjątkowa okazja do poznania inspirujących rozwiązań, wymiany doświadczeń oraz zaplanowania przyszłej współpracy.

Prezentacje uczestników, oraz galeria zdjęć, znajdują się TUTAJ

Dziękujemy za udział wszystkim prelegentom oraz uczestnikom!

honestus.png
airport.png